Громадська організація "Хмільницька районна федерація футболу"

НАЙМОЛОДША КОМАНДА –

14 бер. 2017 р.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЗМАГАНЬ

Минулі вихідні ознаменувалися завершенням Чемпіонату Першої ліги з футзалу в якому участь приймало 11 команд. Не програвши жодної гри переможцем стали гравці команди «New Star» м.Хмільник, а їх капітан Олег Кулаков був визнаний кращим гравцем змагань.

Другу сходинку, відставши лише на одне залікове очко від переможців, посіли теж хмільниччани – команда «Бастіон», яка в минулому році теж була другою. Кращим воротарем чемпіонату став «бастіонівець» Сергій Кушнір.

Свого номінанта мала й третя команда змагань – «Підприємець».

Тут в номінації «Кращий захистник» обійшов конкурентів Олександр Наконечний.

Без заслуженої нагороди не залишився й кращий бомбардир чемпіонату.

Ним став гравець команди «Авангард» м.Хмільник Андрій Ткачук, який відзначився 27 забитими голами в 9 матчах.

Хмільницька спортивна громадська організація «Районна федерація футболу» висловлює найщиріші вітання переможцям та призерам цьогорічної футзальної Першої ліги.