Хмільник - футбол

Так визначалися кращі в номінаціях

20 квітня, 12:22, 260

Чемпіонату ХПЛ з фут залу 2018

 

Згідно із Регламентом кожна команда могла подати кандидатури суперників для рейтингового нагородження. Всього приймало участь 15 команд, але «Астарта» та «Імпульс» кандидатур не надавалися.

Тож «Авангард» подав:

Кращий воротар:           Живоглядов С. «Балкани-2»

Паламарчук В. «Dream Team»

Пилипчук М. «Бастіон»

Кращий захисник:         Гричанюк В. «Бастіон»

                                               Наконечний О. «Хмільник»

                                               Осадчук О. «Бастіон»

Кращий гравець:           Василишин М. «Балкани»

                                               Кузьменко А. «Бастіон»

                                               Кулаков О. «Балкани»

 

«Бастіон»:

Кращий воротар:           Поплавський В. «Візит-2»

Паламарчук В. «Dream Team»

Живоглядов С. «Балкани-2»

Кращий захисник:         Наконечний О. «Хмільник»

Здебський Р. «Балкани»

                                               Любченко Д «Авангард»

Кращий гравець:           Ткачук А. «Авангард»

                                               Кулаков О. «Балкани»

                                               Бакун В. «Візит»

«Олімпік»:

Кращий воротар:           Гелівер «Балкани»

Кращий захисник:         Бартко Я. «Астарта»

Кращий гравець:           Здебський Р. «Балкани»

 

                                               Мельник М. «Балкани-2»

                                               Ашуров В. «Торнадо»

 «Візит-2»:

Кращий воротар:           Поплавський В. «Візит»

                                               Кравець М. «Торнадо»

                                               Паламарчук В. «Dream Team»

Кращий захисник:         Гончар Д. «Візит»

                                               Войціцький Д. «Візит»

                                               Вознюк О. «Торнадо»

                                              

Кращий гравець:           Василишин М. «Балкани»

                                               Бакун В. «Візит»

                                               Осадчук М. «Візит»

«Балкани-2»:

Кращий воротар:           Поплавський В. «Візит-2»

Кравець М. «Торнадо»

Антонюк «Імпульс»

Кращий захисник:         Здебський Р. «Балкани»

Ашуров В. «Торнадо»

                                               Вознюк О. «Торнадо»

Кращий гравець:           Кулаков О. «Балкани»

Василишин М. «Балкани»

                                               Наконечний О. «Хмільник»

«Торнадо»:

Кращий воротар:           Бондарчук Ю. «Візит»

Кращий захисник:         Здебський Р. «Балкани»

Кращий гравець:           Бакун В. «Візит»

 

«Балкани»:

Кращий воротар:           Кравець М. «Торнадо»

Антонюк «Імпульс»

Вторук А. «Балкани-2»

Кращий захисник:         Вознюк О. «Торнадо»

Наконечний О. «Хмільник»

Рибак О. «Dream Team»

Кращий гравець:           Ашуров В. «Торнадо»

Чірков Я. «Балкани-2»

Шемета Ю. «Dream Team»

 

«Хмільницькі електромережі»:

Кращий воротар:           Паламарчук В. «Dream Team»

Кращий захисник:         Рибак О. «Dream Team»

Бурдигін С. «Dream Team»

Долевич О. «Dream Team»

Кращий гравець:           Тарасов Ю. «Dream Team»

Шемета Ю. «Dream Team»

 

«Атлетик»:

Кращий воротар:           Бялківський О. «Підприємець»

Паламарчук В. «Dream Team»

Поплавський В. «Візит-2»

Кращий захисник:         Наконечний О. «Хмільник»

Квік І. «Підприємець»

Гричанюк В. «Бастіон»

Кращий гравець:           Ашуров В. «Торнадо»

Жук В. «Хмільник»

Кулаков О. «Балкани»

 

«Візит»:

Кращий воротар:           Кравець М. «Торнадо»

Паламарчук В. «Dream Team»

Кращий захисник:         Ашуров В. «Торнадо»

Наконечний О. «Хмільник»

Вознюк О. «Торнадо»

Кращий гравець:           Кулаков О. «Балкани»

Луцик В. «Візит-2»

 

«Підприємець»:

Кращий воротар:           Поплавський В. «Візит-2»

Кращий захисник:         Савков В. «Хмільник»

Кращий гравець:           Квік І. «Хмільник»

 

«Хмільник»:

Кращий воротар:           Бялківський О. «Підприємець»

Кращий захисник:         Бабюк М. «Підприємець»

Кращий гравець:           Наконечний О. «Підприємець»

 

«Dream Team»:

Кращий воротар:           Бялківський О. «Підприємець»

Кращий захисник:         Лебедь О. «Хмільницькі електромережі»

Кращий гравець:           Рекрут В. «Хмільницькі електромережі»

 

Результатом вищевикладеного стали переможцями номінацій відповідні гравці, про що зазначено  http://hmelnik.info/news/629

ТАКСІ Хмільник

(04338) 2-12-12

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: