ХМІЛЬНИК - ФУТБОЛ


Громадська організація "Хмільницька районна федерація футболу"

Які вони нові правила

5 січ. 2016 р.

нового сезону з футзалу 2016?!

Цього року, відповідно до обговорення та рішення представників команд, кардинально змінено підхід до організації зимового футболу. Головною новинкою стало розподіл команд на дві групи відповідно до рейтингу попередніх змагань. Тобто обидві групи по своїй наповненістю є практично рівноцінними. Далі команди в середині кожної із груп грають між собою по колу, в результаті чого перші 4 команди з кожної із груп формують Вищу лігу, а інші команди Першу лігу. Таким чином відбудеться розподіл на два повноцінних Чемпіонати, в кожному із яких будуть свої переможці та призери.

Варто зазначити, що команди, які не потрапили до четвірки кращих у свої групах, мають право за власним бажанням грати у Вищій лізі. Натомість колективи із 8-ки не можуть грати в Першій. Якщо ж команда, що потрапила до топ 8 не бажає грати у Вищі – вона припиняє виступ у змаганнях, а її гравці не маю права виступати за інші команди, оскільки були вже задіяні (далі розписано про Заявковий лист). Нові команди можуть грати лише за рішенням представників команд.

Критеріями ж для визначення положення в групах служитимуть наступні показники: 1. Більша кількість очок;  2.  Більше перемог;  3. Особиста зустріч; 4. Краща різниця м’ячів; 5. Більша кількість забитих; 7. Сліпий жереб.

Щодо карточок, то гравець отримавши червону пропускає й наступний матч своєї команди, також один матч пропускатиме особа, що отримала 5 гірчичника не залежно чи то було в Кваліфікаційному раунді чи в основному Чемпіонаті.

 Щодо обмежень по гравцям, то було вирішено дозволити в Заявковому листі мати 14 позицій для занесення в них П.І.Б. гравців, поряд з тим, можна добавляти їх виключно в пусті графи протягом всього турніру (незалежно від стадій). Вже традиційно обмежено гру осіб, що не мають (мали) прописку, не проживали, або не народилися в Хмільнику чи хмільницькому районі. Також з метою збереження статусу аматорських змагань заборонити грати особам, що мають статус вищий за аматорський, грають за клуби професійного рівня з даного виду спорту, отримують за це кошти, зокрема, персонально представники команд заборонили виступ в даних змаганнях таким особам, як Філь Сергій та Рябоконь Віталій.

Команда має право запізнитися не більше як на 20 хв., перенести матч, але за попереднього узгодження (за день до дня гри) із головою ХСГО «РФФ» та має зіграти в встановлений ним час.  Команда, що не з’явилася/ не зіграла отримує поразку 0:5.

Щодо фінансів, то оплата оренди залу, душових, роздягалень та  суддівства залишилася на рівні останнього турніру: 105 за гру з кожної команди. Оскільки буде проведено одразу два нагородження причому шести команд (Кубки, медалі та грамоти), то загальний внесок на всі етапи змагань становитиме 250 грн.

На даний момент ми маємо 17 команд-учасниць, обдумає свій виступ команда "Снивода-2". яка може доповнити групу Б.