ХМІЛЬНИК - ФУТБОЛ


Громадська організація "Хмільницька районна федерація футболу"

Чи буде фінал Кубка області

15 квіт. 2016 р.

серед аматорів сезону 2015-2016 в Хмільнику

Я, як голова ХСГО ""РФФ", дбаючи про розвиток рівня місцевого футболу та з метою популяризації даного виду спорту на теренах Хмільницького краю, направив до ВСГО "ОФФ" наступний лист:

12.04.2016 р. № 16-02                        

ГОЛОВІ ВІННИЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ»

ГАТАУЛЛІНУ І.Ф.

 

ШАНОВНИЙ ІГОРЕ ФЕДОРОВИЧУ!

                                    

Хмільницька спортивна громадська організація «Районна федерація футболу», з метою подальшої популяризації футболу в районах Вінницької області, а також впровадження принципів здорового способу життя, насамперед, у молоді, висловлює бажання та готовність прийняти фінал Кубка Вінницької області з футболу серед аматорських команд сезону 2015-2016 рр. на Центральному стадіоні міста Хмільник.

Гарантуємо належне проведення вищезгаданого  футбольного свята, а саме: всебічну підтримку місцевої влади, відповідний стан футбольного поля, роздягальні та душові для гравців та суддів, дотримання громадського порядку, присутність відповідних медичних працівників, наявність коментатора та відповідну концертну програму тощо.

Хмільницька футбольна спільнота щиро сподівається на позитивний для неї результат при прийнятті рішення щодо місця проведення фіналу Кубка.

 

                 

      З повагою  голова ХСГО «РФФ»                                                  Віктор Гричанюк

 

P.S. Наразі відповіді ще немає.