ХМІЛЬНИК - ФУТБОЛ


Громадська організація "Хмільницька районна федерація футболу"

Правила гри Першої ліги

4 лют. 2016 р.

Читаємо уважно!

Специфіка розіграшу:

Команди грають одна із одною в два кола.

 

Визначення місць:

Критеріями ж для визначення положення в групах служитимуть наступні показники: 1. Більша кількість очок;  2.  Більше перемог;  3. Особиста зустріч; 4. Краща різниця м’ячів; 5. Більша кількість забитих; 7. Сліпий жереб.

При рівності очок в команд, що посідають перші рядки турнірної таблиці, команди грають між собою «золотий матч».

 

Попередження:

Гравець отримавши пряму червону пропускає й наступний матч своєї команди, також один матч пропускатиме особа, що отримала 3 гірчичника. Карточки, отримані в Кваліфікаційному раунді, анулюються.

 

Заявковий лист:

 В Заявковому листі можна мати до 14 позицій для занесення в них П.І.Б. гравців, поряд з тим, можна добавляти гравців виключно в пусті графи протягом всього турніру (лише тих, хто не був задіяний в інших командах на даному етапі змагань). Вже традиційно обмежено гру осіб, що не мають (мали) прописку, не проживали, або не народилися в Хмільнику чи хмільницькому районі. Разом з тим, дозволено грати за команду «Підприємець» Олегу Бялківському та Олександру Босенку (Вища ліга «Хмільник»).

З метою збереження статусу аматорських змагань заборонили грати особам, що мають статус вищий за аматорський, грають за клуби професійного рівня з даного виду спорту та отримують за це кошти. Разом з тим, для участі в змаганнях такі особи, як Філь Сергій та Рябоконь Віталій повинні довести, що вони не мають професійного контракту, тобто не виступають на професійних змаганнях з фут залу.

Запізнення команд:

Команда має право запізнитися не більше як на 20 хв., перенести матч, але за попереднього узгодження (за два дні гри) із головою ХСГО «РФФ» та має зіграти в встановлений ним час.  Команда, що не з’явилася / не зіграла отримує поразку 0:5.

 

В разі якщо команда знімається із змагань:

 Результати команди, що зіграла менше половини матчів анулюються. Якщо ж вона зіграла половину + 1 матч, то всі її наступні матчі матимуть рахунок 0:5.

 

Внесення змін:

Зміни вносяться виключно після рішення зібрання представників команд.