ХМІЛЬНИК - ФУТБОЛ


Громадська організація "Хмільницька районна федерація футболу"

Про другий тиждень

19 трав. 2016 р.

кубкових ігор

В п’ятницю «Підприємець» приймав «Торнадо». 10-0 і «Торнадо» зі спокійною душею іде грати з «Бастіоном». Матч видався цікавим. Перший тайм 2-1 перемагали «торнадівці», в другому таймі вони збільшили відставання, але й було 3-3. Всього хвилин зо п’ять не вистачило щоб так і завершити матч: 4-3 гості все ж перемогли й «Торнадо» з першого місця йде далі. «Підприємець» та «Бастіон» вже в цю неділю розіграють вихід із групи між собою.

«Хмільник» відвідав Сьомаки і хоч хмільниччани пропустили першими та все ж фінальний свисток судді зафіксував рахунок 5-2 на їх користь. В цій групі все вирішить гра «Візит» - «Арсенал».

В групі В першими стала «Астарта», яка минулими вихідними екзаменувала новостворену команду «Авангард». Напевно брак злагодженої гри призвів до програшу останньої із рахунком 6-0. Друге місце групи вирішиться в виїзному матчі «Олімпік» - «Авангард».

Матч за перше місце – саме так можна назвати гру «Уланів» - «Юніор», адже саме в очному поєдинку вирішить хто з них буде першим, а хто другим. Перед цим «Уланів» здолав на виїзді «Зірку» 12-1.